Portál IS KP14+ jako součást MS2014+ je určen pouze pro vyplňování a podávání elektronické žádosti o podporu projektu ze strukturálních fondů Evropského společenství a Národních zdrojů v programovém období 2014 až 2020.

Všechny dostupné informace o čerpání z fondů Evropské unie a seznam kontaktů na jednotlivé vyhlašovatele výzev najdete na stránkách www.dotaceeu.cz.

Nacházíte se: ÚvodFAQ
FAQ
Chrome
Internetový prohlížeč Chrome již oficiálně plug-in pro Silver light nepodporuje.
Firefox
V březnu 2017 vydala společnost Mozilla novou verzi prohlížeče Firefox 52, ve které již není podporován zásuvný modul Silverlight nutný pro podepisování dokumentů elektronickým podpisem a spuštění CSSF14+ a SD14+. Možnost podepisování nadále zůstává v internetovém prohlížeči Internet Explorer 11 s nainstalovaným zásuvným modulem Silverlight. Další podporovanou možností je instalace Firefox s prodlouženou podporou (Firefox ESR), která ještě dovoluje instalaci Silverlight a umožňuje nadále podepisovat dokumenty elektronickým podpisem. Více o Firefox ESR (Extended Support Release) a návod na instalaci naleznete v uvedeném odkazu. Pozn. Ve výchozím nastavení provádí Firefox aktualizaci na novou verzi automaticky a je tedy možné, že bez zásahu uživatele přestane Silverlight fungovat bez toho, aby uživatel o instalaci nové verze vůbec věděl.
Internet explorer
Internet explorer aktuálně podporuje plug-in pro Silver light.

česky

polski

english