Portál IS KP14+ jako součást MS2014+ je určen pouze pro vyplňování a podávání elektronické žádosti o podporu projektu ze strukturálních fondů Evropského společenství a Národních zdrojů v programovém období 2014 až 2020.

Všechny dostupné informace o čerpání z fondů Evropské unie a seznam kontaktů na jednotlivé vyhlašovatele výzev najdete na stránkách www.dotaceeu.cz.

Nacházíte se: ÚvodHW a SW požadavky
HW a SW požadavky

SW požadavky

Podporované operační systémy
Bezproblémové fungování aplikace MS2014+ je garantované pouze ve výrobcem podporovaných desktopových verzích operačních systémů MS Windows a Apple macOS (ve verzi 10.5.7 a vyšší na platformě Intel).

Podporované prohlížeče
Bezproblémové fungování aplikace MS2014+ je garantované pouze ve výrobcem podporovaných prohlížečích Internet Explorer 11, Google Chrome (nejnovější verze) a Mozilla Firefox (nejnovější verze).
Prohlížeč Internet Explorer 11 stáhnete zdarma na stránkách firmy Microsoft.

Další SW požadavky
Pro zadávání dat do žádosti musí být v internetovém prohlížeči zapnutý JavaScript.

V prohlížeči nesmí být nastavené vlastní styly vzhledu stránek ani nesmí být zapnutá žádná nastavení, která jakýmkoliv způsobem mění vzhled nebo styly písma.

Pro tisk žádostí musí být na počítači nainstalovaná poslední verze Adobe Acrobat Readeru.

V Google Chrome, Mozilla Firefoxu a Microsoft Internet Exploreru je pro podepsání žádosti o podporu nutné mít nainstalované komponenty Crypto Native App a Crypto Web Extension. Postup instalace je uveden v FAQ -> FAQ Elektronický podpis -> Možnost elektronického podepisování nezávisle na komponentě Microsoft Silverlight.

HW požadavky

Minimální rozlišení monitoru 1366 x 768 bodů.

Test kompatibility prohlížeče

Pro otestování kompatibility Vaší pracovní stanice můžeme použít tento odkaz.


česky

polski

english