Portál IS KP14+ jako součást MS2014+ je určen pouze pro vyplňování a podávání elektronické žádosti o podporu projektu ze strukturálních fondů Evropského společenství a Národních zdrojů v programovém období 2014 až 2020.

Všechny dostupné informace o čerpání z fondů Evropské unie a seznam kontaktů na jednotlivé vyhlašovatele výzev najdete na stránkách www.dotaceeu.cz.

Nacházíte se: ÚvodHW a SW požadavky
HW a SW požadavky

SW požadavky

Podporované operační systémy
Bezproblémové fungování aplikace MS2014+ je garantované pouze ve výrobcem podporovaných desktopových verzích operačních systémů MS Windows a Apple macOS (ve verzi 10.5.7 a vyšší na platformě Intel).

Podporované prohlížeče
Bezproblémové fungování aplikace MS2014+ je garantované pouze ve výrobcem podporovaných prohlížeči Internet Explorer (nejnovejší verze) a Mozilla Firefox ESR (Extended Support Release).
Prohlížeč Internet Explorer stáhnete zdarma na stránkách firmy Microsoft.
Prohlížeč Mozilla Firefox ESR lze nainstalovat dle pokynů zde.

Další SW požadavky
Pro zadávání dat do žádosti musí být v internetovém prohlížeči zapnutý JavaScript.

V prohlížeči nesmí být nastavené vlastní styly vzhledu stránek ani nesmí být zapnutá žádná nastavení, která jakýmkoliv způsobem mění vzhled nebo styly písma.

Pro tisk žádostí musí být na počítači nainstalovaná poslední verze Adobe Acrobat Readeru.

Pro podepsání žádosti o podporu je nutné mít nainstalován zásuvný modul MS Silverlight v jeho nejnovější verzi. Aplikace dodávané společností Tesco SW a. s. využívají technologie Microsoft Silverlight, jenž pro některé pokročilé funkcionality vyžaduje nastavit tzv. zvýšená oprávnění na počítači. Těmito funkcionalitami jsou např. přístup k podpisovým certifikátům v úložišti certifikátů Windows nebo na čipové kartě. Zvýšená oprávnění lze nastavit pomocí instalačního balíčku TescoSW Elevated Trust Tool.
Poznámka: Instalace může vyžadovat administrátorská oprávnění na Vaší pracovní stanici.

Upozornění
Windows 10 mají nastaven jako výchozí prohlížeč Microsoft Edge, který nepodporuje instalaci zásuvných modulů jako je Silverlight. Internet Explorer lze spustit kliknutím na tlačítko "Start" v levém dolním rohu a zadáním textu "Internet Explorer". Pokud si přejete, můžete si jej nastavit jako výchozí prohlížeč - viz návod.

HW požadavky

Minimální rozlišení monitoru 1366 x 768 bodů.

Test kompatibility prohlížeče

Pro otestování kompatibility Vaší pracovní stanice můžeme použít tento odkaz.


česky

polski

english